Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини > Трьох нелегалів з Туреччини затримали біля кордону з Угорщиною

Трьох нелегалів з Туреччини затримали біля кордону з Угорщиною


31-10-2021, 10:00
Трьох нелегалів з Туреччини затримали біля кордону з Угорщиною
Трьох нелегальних мігрантів затримали вчора прикордонники Мукачівського загону неподалік від кордону з Угорщиною. Про це повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Інформацію про можливий незаконний перетин кордону надали офіцери оперативно-розшукового відділу загону, у ході її реалізації прикордонний наряд відділу «Лужанка» на околиці села Дийда помітив двох жінок та чоловіка, які рухались в бік держрубежу. За 400 метрів до кордону військовослужбовці затримали правопорушників. Усі троє мали при собі паспорти громадян Туреччини.

Прикордонники з'ясували, що затримані є родичами. 39-річна мати та двоє її дітей 2003 та 2004 року народження, на початку жовтня в законний спосіб прибули на територію України. Чому вирішили незаконно перетнути кордон та коло осіб, які організували незаконну подорож іноземців, прикордонники наразі встановлюють.

На затриманих було складено протоколи про адмінправопорушення, справу скерували до суду, який надасть правову оцінку діям нелегальних мігрантів та вирішить їх подальшу долю.


Вернуться назад