Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Особливості управління нерухомістю через фонди

Особливості управління нерухомістю через фонди


12-10-2021, 21:00
Особливості управління нерухомістю через фонди

Створення інвестиційних корпоративних фондів в останні роки стало дуже поширеним, у тому числі для управління нерухомим майном. При коректному підході до справи можна оптимізувати багато важливих дій. Спробуємо розібратись деяких тонкощах роботи корпоративних інвестиційних фондів, та розглянути можливості підвищення рівня прибутку за допомогою удосконалення бізнес-процесів.

Хто здійснює управління фондом?


Органи КІФу – загальні збори та наглядова рада. Але корпоративний фонд не має права на самостійну діяльність та звітність, його активами керує КУА (компанія по управлінню активами). Варто уважно підійти до вибору такої фінансової організації. Вона буде вести бухгалтерський облік, надавати звіти, представляти інтереси фонду.

Довірити реалізацію опцій виконавчого органу можна тільки юридичній особі з бездоганною репутацією. Компанія «Інвестиційні партнери» надає послуги управління нерухомістю через КІФ https://ip-am.com.ua/service/upravlinnia-nerukhomistiu-cherez-kif/, гарантує виконання усіх процедур з дотриманням юридичних тонкощів. Перелік відомих фірм, що довіряють їм свої активи, вражає та додає впевненості. Попередня консультація фінансового експерта допоможе розібратись в нюансах складних процесів.

Переваги управління нерухомістю через КІФ


Основна перевага корпоративного фонду – оптимізація податкового навантаження та зниження витрат бізнесу. Тому через фонди зручно купляти та орендувати нерухоме майно – це один з популярних інструментів даної сфери. Кошти спільного інвестування не оподатковуються. Правило діє на період перебування грошей у фонді. Отже, звільнені від оподаткування такі елементи:

• внесені засновниками кошти;
• різноманітні активи (не тільки гроші), залучені учасниками фонду;
• доходи, отримані у результаті операцій з активами некомерційної організації;
• нарахований за активами дохід;
• інші доходи, отримані в процесі діяльності (відсотки по позиках, платежі за оренду тощо).

Всі операції з активами позбавлені проміжного оподаткування, що дозволяє акумулювати кошти, перенаправити їх в інші проєкти, або передати на потреби споріднених компаній. Але видача дивідендів фізичним особам обкладається податком і військовим збором. Корпоративний інвестиційний фонд стане гарним інструментом для управління нерухомістю з мінімальними податковими витратами. Важливо тільки правильно використовувати цей інструмент.

Вернуться назад