Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > На Закарпатті продовжують укріплювати найскладніший шлях регіону

На Закарпатті продовжують укріплювати найскладніший шлях регіону


2-10-2021, 18:00
На Закарпатті продовжують укріплювати найскладніший шлях регіону

Автошлях державного значення Н-09 Мукачево — Рахів — Івано-Франківськ — Львів – один із найпрекрасніших в країні, особливо та його частина, що проходить через Карпати у Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях.

Водночас він серед найважчих у плані будівництва доріг, адже тут доводиться буквально відвойовувати кожен метр дорожнього полотна у гірської річки і скелястих гір.

Невід’ємний елемент цього процесу – будівництво підпірних стінок, які покликані вберегти дорожнє полотно від розмивів та зсувів, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

209 км автошляху, що проходить через Закарпаття, другий рік поспіль відновлюють у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«У ці дні підрядник працює у межах с.Кваси на Рахівщині, де триває будівництво низової підпірної стінки із монолітного бетону.

Глибина фундаменту стіни сягає 1,5 – 2 м, висота стінки становить 6 м завершити її будівництво планують до середини жовтня», – зазначив Мирослав Білецький.
Вернуться назад