Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Кабмін продовжив карантин до 2022

Кабмін продовжив карантин до 2022


20-09-2021, 15:00
Кабмін продовжив карантин до 2022
У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні прийняв рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету Міністрів, передають Українські Новини.

Також у вівторок, 21 вересня, Державна комісія ТЕБ та НС розгляне питання встановлення на всій території України "жовтого" рівня епідемічної безпеки з 22 вересня.

Міністерство охорони здоров'я повідомило, що за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на коронавірус зросла на 68%, а госпіталізацій – на 51%.

Разом із встановленням "жовтого" рівня епідбезпеки запрацюють нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів господарювання й освіти, в яких 80% персоналу вакциновані першою дозою вакцини від коронавірусу.

Крім того, прем'єр-міністр дав завдання МВС і Міністерству охорони здоров'я спільно з СБУ продовжити роботу з викриття осіб і вебресурсів, які займаються виготовленням і розповсюдженням підроблених документів, що засвідчують вакцинацію та відсутність захворювання на COVID-19.
Вернуться назад