Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Конфуз з Русланою Писанкою: ведуча "вигадала" нову область України

Конфуз з Русланою Писанкою: ведуча "вигадала" нову область України


19-08-2021, 19:33
Конфуз з Русланою Писанкою: ведуча "вигадала" нову область України
Відео, на якому відома телеведуча розповідає, яка погода чекає на жителів "Ужгородської" області, викликало бурхливу реакцію в Мережі

Ужгород – адміністративний центр Закарпатської області та Ужгородського району. Вочевидь, Руслана Писанка, переплутала ці поняття, через що і виник конфуз. Це помітили користувачі Facebook з Ужгорода і опублікували фрагмент прогнозу погоди, який вела Писанка.

Ведуча повідомила в прямому ефірі, що жителів "Ужгородської області" чекають похолодання, при цьому вказавши на Ужгород на мапі України.


У коментарях до відео Писанці порадили підучити географію України:

Писанка в школі не вчила уроки і про Україну мало знає, крім погоди.
Капець. Що у неї з географією?
Неуважно вчила географію, а потрібно було.
Потрібно вчити географію.

Конфуз з Русланою Писанкою: ведуча "вигадала" нову область України

Багато хто здивувався тому, що Руслана допустила таку помилку, адже вона протягом кількох років вела прогноз погоди на одному з українських телеканалів.

Руслана Писанка – відома українська телеведуча і актриса театру і кіно. Знялася у фільмах "Москаль-чарівник", "Вогнем і мечем", "Таксі для ангела" і багатьох інших. 2015 року Писанка вирішила зробити паузу в зйомках в кіно і зосередилася на роботі в театрі. Руслана брала участь у багатьох популярних телевізійних проєктах України. Вона також має досвід озвучування мультфільмів.

Джерело: Сьогодні
Вернуться назад