Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини > В Карпатах заблукало подружжя туристів з немовлям: подробиці

В Карпатах заблукало подружжя туристів з немовлям: подробиці


17-08-2021, 15:00
В Карпатах заблукало подружжя туристів з немовлям: подробиці

17 серпня о 09:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в районі г. Великий Верх Мукачівського району під час проходження туристичного маршруту втратили орієнтир та заблукали троє осіб – сім’я з м. Київ.

Як з’ясувалося, подружжя з немовлям вирушило в похід іще напередодні. Ввечері, коли вони перебували на полонині Ряпицька, почала збиратися гроза. Тож туристи вирішили піти в с. Гукливий, однак заблукали й потрапили на стару лісосіку. Тут кияни й заночували, а вранці, оскільки в немовляти піднялася температура, зателефонували за номером 101.

На місце події вирушили фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Нижні Ворота. Туристи скинули свої GPS-координати, за якими рятувальники їх і відшукали. Сім’ю супроводили до с. Гукливий, звідки в подальшому транспортували до воловецького лікувального закладу й передали медичним працівникам лікарні, інформує ГУ ДСНС України у Закарпатській області.

В Карпатах заблукало подружжя туристів з немовлям: подробиці

Вернуться назад