Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Громади Закарпаття отримали понад 63,3 млн грн від оподаткування нерухомості

Громади Закарпаття отримали понад 63,3 млн грн від оподаткування нерухомості


13-08-2021, 19:20
Громади Закарпаття отримали понад 63,3 млн грн від оподаткування нерухомості

Впродовж січня-липня 2021 року власники нерухомості в Закарпатській області спрямували до місцевих бюджетів краю 63,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області Ігор Орос інформує ЗМІ, що приріст платежу у порівнянні з січнем-липнем минулого року склав понад 15,8 млн гривень. Зокрема, цьогоріч у липні платники Закарпаття сплатили понад 22 млн грн вказаного податку.

– Основними платниками податку на нерухоме майно є юридичні особи. Адже частка сплаченого ними протягом п’яти місяців податку на нерухомість перевищує 95 відсотків. Ці платники протягом семи місяців перерахували до місцевих скарбниць понад 45 млн грн платежу. У свою чергу фізособи сплатили майже 18,2 млн грн податку, – зауважує Ігор Орос.
Варто зазначити, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – один із основних платежів, який наповнює місцеві скарбниці, оскільки спрямовується туди в повному обсязі. Сплачують його власники житлової та нежитлової нерухомості – юридичні та фізичні особи.

Звертаємо увагу, що останній день сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичними особами – це 28 серпня.Вернуться назад