Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Одну з нових вулиць Ужгорода пропонують назвати на честь загиблого Героя

Одну з нових вулиць Ужгорода пропонують назвати на честь загиблого Героя


12-08-2021, 16:00
Одну з нових вулиць Ужгорода пропонують назвати на честь загиблого Героя
Громадські обговорення щодо найменування однієї з нових вулиць Ужгорода на честь загиблого військовослужбовця, учасника ООС/АТО, майора Максима Польового проходять відсьогодні, 12 серпня, і до 12 жовтня. Про це інформує управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

Офіцер 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, заступник командира батальйону, майор Польовий Максим Миколайович героїчно загинув 27 травня 2021 року під час виконання службових обов'язків із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України в ході проведення операції Об'єднаних Сил в районі населеного пункту Новотошківське Луганської області.

Пропозиції щодо найменування вулиці можна подавати до 12 жовтня 2021 року у письмовій чи усній формі за адресою: вул. Небесної Сотні, 4, м. Ужгород, управління містобудування та архітектури, тел.: 617103, 616144 або на e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
Вернуться назад