Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини > Поліцейські Закарпаття забезпечили екстрадицію до Угорщини організатора нелегальної міграції

Поліцейські Закарпаття забезпечили екстрадицію до Угорщини організатора нелегальної міграції


11-08-2021, 20:30
Поліцейські Закарпаття забезпечили екстрадицію до Угорщини організатора нелегальної міграції
Співробітники сектору міжнародного співробітництва поліції Закарпаття передали колегам з Угорщини затриманого на території Білорусі організатора незаконної міграції. Чоловік перебував у міжнародному розшуку

Сьогодні, 11 серпня, співробітники сектору міжнародного співробітництва поліції Закарпаття забезпечили екстрадицію засудженого за організацію незаконної міграції, який переховувався від правоохоронців, щоб уникнути покарання. Колеги з Угорщини оголосили втікача в міжнародний розшук. В результаті його затримали на території Республіки Білорусь.

39-річного засудженого до Євросоюзу екстрадували через територію України. Передачу провели військовослужбовці Національної гвардії України в пункті пропуску «Чоп-Загонь» за силової підтримки бійців Роти поліції особливого призначення.

Зловмисника передано ініціатору розшуку для подальшого відбування покарання, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.


Поліцейські Закарпаття забезпечили екстрадицію до Угорщини організатора нелегальної міграціїВернуться назад