Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > За півроку світ інвестував у відновлювану енергетику $174 млрд

За півроку світ інвестував у відновлювану енергетику $174 млрд


6-08-2021, 20:30
За півроку світ інвестував у відновлювану енергетику $174 млрд
У першому півріччі 2021 року світові інвестиції у відновлювану енергетику - вітер, сонце, «зелені» технології - склали $174 млрд.

Як свідчать дані BloombergNEF, зростання стало рекордним, перевищивши торішній показник за аналогічний період на 1,8%, передає interfax.com.ua.

Незважаючи на рекордний показник за даний період, темп інвестування у ВДЕ недостатній для істотного уповільнення глобального зростання викидів СО2.

Крім того, рівень інвестицій у першій половині 2021 року був на 7% нижче, ніж за попередні шість місяців.

"Інвестиції у відновлювану енергетику встояли перед наслідками пандемії, чого не скажеш про інші сектори у сфері енергетики, де ми спостерігали безпрецедентну нестабільність, - зазначив глава аналітичного відділу в BloombergNEF Альберт Ченг. - Необхідно різко нарощувати інвестицій у ВДЕ на глобальному рівні, щоб стати на шлях кліматичної нейтральності».

Рекордне зростання світових інвестицій у ВДЕ у I половині 2021 року демонструє стійкість ключових галузей в умовах цьогорічного різкого збільшення цін на сировину.
Вернуться назад