Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > На території Полянської школи з’явиться сучасний басейн та спортзал

На території Полянської школи з’явиться сучасний басейн та спортзал


31-07-2021, 15:00
На території Полянської школи з’явиться сучасний басейн та спортзал

У Полянській територіальній громаді розпочали реалізацію проєкту реконструкції з розширенням місцевої ЗОШ І-ІІІ ст., згідно з яким на території закладу з’явиться басейн, спортзал та допоміжні приміщення, повідомляє перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький. Їх приєднають до навчального корпусу через критий перехід.

«Згідно з проектом басейн буде завдовжки 25 м і розрахований на 5 доріжок, глибина – від 1,2 м до 1,35 м.

І для басейну, і для спортзалу збудують роздягальні з душовими та вбиральнями, приміщення для спеціалізованого спорядження та технічні кімнати», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, будівництво об’єкта завершиться у 2022 році, а його загальна вартість складає 44 млн грн. Цьогоріч на нього передбачено 11 млн 300 тис. грн, з них з ДФРР – 9 млн 300 тис. грн. До проєкту реконструкції загальноосвітньої школи долучилася і громада, виділивши з місцевого бюджету 2 млн грн.

«Певен, що для школярів і громади загалом такий об’єкт буде лише на користь. Адже тут зможуть навчатися плавати, оздоровлюватися, удосконалювати свої вміння місцеві дітлахи, педагогічний колектив. А це, у свою чергу, позитивно відобразиться на освітньому процесі і його результатах», – зазначив перший заступник очільника краю.
Вернуться назад