Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Плата за землю: на Закарпатті платники сплатили до бюджету понад 230,5 млн гривень

Плата за землю: на Закарпатті платники сплатили до бюджету понад 230,5 млн гривень


22-07-2021, 16:00
Плата за землю: на Закарпатті платники сплатили до бюджету понад 230,5 млн гривень

З початку року, протягом січня-червня, землевласники та користувачі земельних ресурсів на Закарпатті сплатили до бюджетів територіальних громад понад 230,5 млн гривень. Сума надходжень плати за землю порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 48,2 млн гривень.

Цьогоріч із загальної суми 211,6 млн грн забезпечили юридичні особи. Решту – майже 19 млн грн – до місцевих скарбниць спрямували фізичні особи, інформує ДПС у Закарпатській області.

У податковій службі нагадують, що у разі переходу до фізичної особи (громадянина) права власності на земельну ділянку та відсутності у базах даних інформаційних систем ДПС відомостей про дану земельну ділянку, така фізична особа має право подати до органу ДПС за місцем знаходження земельної ділянки правовстановлюючі документи на земельну ділянку.

На підставі наданих документів органом ДПС буде здійснено нарахування сум земельного податку. Інших випадків в частині обов’язку подання фізичною особою (громадянином) документів щодо прав власності на земельну ділянку, а також витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки нормами ПКУ не визначено.


Вернуться назад