Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини > Закарпатські податківці встановили схему незаконного заволодіння коштами з бюджету

Закарпатські податківці встановили схему незаконного заволодіння коштами з бюджету


14-07-2021, 14:00
Закарпатські податківці встановили схему незаконного заволодіння коштами з бюджету
Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Закарпатській спільно зі співробітниками Головного управління Національної поліції у Закарпатській області виявили незаконне заволодіння бюджетними коштами на суму 1,9 млн гривень.

Встановлено, що фізична особа – підприємець виконував будівельні роботи для замовників бюджетної сфери, вартість яких було завищено шляхом внесення недостовірних відомостей в акти приймання виконаних будівельних робіт. Також встановлено проведення видаткових готівкових операцій через банкомати або касу банку з рахунків цієї фізичної особи – підприємця на суму 1,9 млн. грн.

Наразі зазначені факти передано для опрацювання в ГУ Національної поліції України у Закарпатській області у межах кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками правопорушень, передбачених ч.1 ст.191 Кримінального кодексу України, інформує ДПС у Закарпатській області.

Вернуться назад