Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > У МОЗ розповіли, як українцям отримати другу дозу вакцини від COVID-19

У МОЗ розповіли, як українцям отримати другу дозу вакцини від COVID-19


6-07-2021, 21:00
У МОЗ розповіли, як українцям отримати другу дозу вакцини від COVID-19
Українці, які отримали першу дозу вакцини від коронавірусної інфекції, гарантовано отримають і другу необхідну дозу щеплення, при цьому план вакцинації за кілька місяців в країні провалений. Про це йдеться в повідомленні Центру громадського здоров'я (ЦГЗ), передають Українські Новини.

Дані про отримання першого щеплення зберігаються в центральній базі даних електронної системи охорони здоров'я і використовуються відповідними медпрацівниками з дозволу пацієнта, пояснюють в ЦГЗ. Люди, які отримували щеплення в центрах масової вакцинації, там же повинні отримати і другу дозу вакцини.

"Усі, хто отримав першу дозу вакцини, гарантовано отримають другу дозу. Це стосується всіх вакцин, які використовуються в Україні ", - сказано в повідомленні Центру громадського здоров'я.

На вакцинацію другою дозою людини повинні запросити за номером телефону, залишеного при отриманні першої дози вакцини. Якщо на вакцинацію записував роботодавець, він же повинен організувати й друге отримання щеплення.
Вернуться назад