Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини > Під час обшуку будинку полісмени вилучили вибухові речовини та рушницю

Під час обшуку будинку полісмени вилучили вибухові речовини та рушницю


16-06-2021, 15:00
Під час обшуку будинку полісмени вилучили вибухові речовини та рушницю
За фактом незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами слідчі поліції відкрили кримінальне провадження. Заборонені предмети вилучили та направили на експертизу

У селі Репинне Хустського району під час проведення санкціонованого судом обшук поліцейські вилучили з будинку місцевого жителя вибухові речовини, набої та зброю.

Небезпечні предмети фігурант зберігав у житловій кімнаті за місцем свого проживання.

Саме там правоохоронці знайшли та вилучили дві металеві банки з сірою сипучою речовиною, схожою на порох, предмети зовні подібні на дроби до мисливської рушниці, пижі до мисливських патронів, а також мисливську двоствольну рушницю без відповідних дозвільних документів на неї.

За фактом незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України. Речові докази у відповідності до законодавства направили на експертизу. У справі триває досудове розслідування, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Вернуться назад