Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Пішла на екскурсію і не повернулася: поліція шукала неповнолітню ужгородку

Пішла на екскурсію і не повернулася: поліція шукала неповнолітню ужгородку


15-06-2021, 09:00
Пішла на екскурсію і не повернулася: поліція шукала неповнолітню ужгородку
Поліцейські Ужгородського районного управління поліції розшукали 15-річну дівчину, яка пішла з однокласниками на екскурсію та не повернулася додому. Розшукали неповнолітню поліцейські та повернули її додому

До поліції із заявою про зникнення доньки звернувся ужгородець. Чоловік повідомив, що 14-річна дівчина пішла на відпочинок з однокласниками в село Оноківці та до вечора так і не повернулася додому.

Оскільки надворі уже сутеніло, а на телефонні дзвінки дівчина не відповідала, батьки почали хвилюватися та звернулися до поліції. Правоохоронці оперативно відреагували, поспілкувалися з друзями дівчинки та швидко встановили її місце перебування.

З’ясувалося, що дівчина проводила час зі своїм знайомим. Її життю та здоров’ю загроз немає.

З неповнолітньою та її батьками поспілкувалися ювенальні поліцейські, щоб не допустити повторення таких випадків.

Шановні батьки, пам’ятайте, підлітковий період досить складний і діти потребують вашої особливої уваги. Спілкуйтеся зі своїми дітьми, щоб убезпечити їх від негативних наслідків, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Вернуться назад