Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Обласна бібліотека запрошує на перегляд та обговорення фільму „Чорний ворон”

Обласна бібліотека запрошує на перегляд та обговорення фільму „Чорний ворон”


7-06-2021, 11:00
Обласна бібліотека запрошує на перегляд та обговорення фільму „Чорний ворон”
10 червня о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16) до 70-річчя від дня народження письменника Василя Шкляра відбудеться перегляд та обговорення фільму „Чорний ворон”.

Історична драма режисера Тараса Ткаченко створена за мотивами однойменного роману-бестселеру Василя Шкляра, в основу якого покладені історичні документи, зокрема, із розсекречених архівів КДБ.

Події фільму розгортаються у 1922 році. Історія життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, колишнього офіцера армії УНР, який став учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Непереборна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються в його селі. Тому він свідомо та відважно жертвує сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, майбутнє українців і власної родини.

Вхід вільний з дотриманням карантинних норм.

Вернуться назад