Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини > Пішов гратися до друга і не повернувся: на Закарпатті шукали зниклого хлопчика

Пішов гратися до друга і не повернувся: на Закарпатті шукали зниклого хлопчика


3-06-2021, 12:00
Пішов гратися до друга і не повернувся: на Закарпатті шукали зниклого хлопчика
У селі Щербовець Мукачівського району, що неподалік смт.Воловець, хлопчик пішов гратися до друга та за деякий час зник. Поліцейські оперативно відреагували на повідомлення матері та разом із рятувальниками швидко розшукали дитину. Зараз хлопчик вдома, його здоров’ю нічого не загрожує

Сьогодні, 3 червня, близько 02:00 ночі, до поліції звернулася стурбована жінка. 45-річна жителька села Щербовець, що поблизу смт.Воловця, розповіла, що ніде не може знайти сина.

За її словами, хлопчик грався в сусідньому дворі з другом. Проте за кілька годин додому не повернувся, а намагання рідних самостійно знайти дитину не дали ніяких результатів.

На пошуки 12-річного хлопчика був орієнтований майже весь особовий склад місцевої поліції, також були залучені рятувальники району та небайдужі місцеві. Поліцейські опитали рідних та знайомих зниклого хлопчика і з’ясували, що з сусіднього подвір’я він пішов додому ще близько 9-ої години вечора.

Активні пошуки поліцейських швидко дали позитивний результат. Як виявилося, хлопчик загрався в лісовому дитячому будиночку на дереві, міцно заснув та навіть не чув, що його шукали.

Зараз дитина вдома. Здоров’ю хлопчика нічого не загрожує. З батьками 12-річного мешканця села Щербовець поліцейські ювенальної превенції провели профілактичну бесіду, щоб застерегли від подібних випадків у майбутньому, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Пішов гратися до друга і не повернувся: на Закарпатті шукали зниклого хлопчикаВернуться назад