Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Українська компанія перемогла Skoda у конкурсі на поставку тролейбусів у Чехії

Українська компанія перемогла Skoda у конкурсі на поставку тролейбусів у Чехії


25-04-2021, 12:12
Українська компанія перемогла Skoda у конкурсі на поставку тролейбусів у Чехії
Українському виробнику автобусів та тролейбусів "Богдан" вперше вдалося проникнути на ринок Чехії і перемогти у тендері чеського виробника Skoda.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише видання ZDOPRAVY.CZ.

У співпраці з компанією Tram for Envi корпорація "Богдан" поставить шість нових тролейбусів до міста Іглава. Транспортна компанія міста (DPMJ) заплатить за них 71,4 мільйона крон (близько $3,5 млн).

Підписання контракту випливає з даних у чеському реєстрі договорів. Купівля фінансуватиметься за допомогою європейської субсидії. Згідно з контрактом, це буде тролейбус BOGDAN T70120, який повинен бути доставлений протягом 14 місяців.

Це буде двовісний низькопідлоговий частковий тролейбус, який може частково виїжджати за межі контактної мережі. Значна частина тролейбуса повинна мати чеські деталі, наприклад обладнання Cegelec.

Чесько-українська асоціація перемогла Škoda Electric у конкурентній боротьбі: за шість тролейбусів вона заявила 71,4 мільйона крон, Škoda у свою чергу - 82,74 мільйона крон. Таким чином, один тролейбус коштує 11,9 мільйона крон, у випадку з Škoda - 13,7 мільйона крон.
Вернуться назад