Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Швеція виділить 30,6 млн. доларів субсидій на сонячні панелі для приватних домовласників

Швеція виділить 30,6 млн. доларів субсидій на сонячні панелі для приватних домовласників


24-04-2021, 13:05
Швеція виділить 30,6 млн. доларів субсидій на сонячні панелі для приватних домовласників
Шведське енергетичне агентство загалом виділило близько 570 мільйонів доларів на програму «сонячних» знижки на період 2009-21 років.

Днями уряд країни оголосив, що має намір виділити ще 260 мільйонів шведських крон (30,6 мільйона доларів) на підтримку власників будинків у встановленні фотоелектричних систем, пише ecotown.

Новий бюджет буде доступний лише для приватних домогосподарств. Однак поки що точно не ясно скільки людей отримають компенсації на встановлення сонячних панелей. Раніше знижки на частку вартості придбання та встановлення фотоелектричних систем коливались у межах 10-20%.

Уряд також нагадав, що на початку року запроваджено податкову пільгу на оплату праці та матеріальні витрати, пов'язані з розміщенням невеликих сонячних батарей, пунктів зберігання та зарядок для електромобілів.

Шведське енергетичне агентство заявило, що завдяки програмі субсидій сонячні потужності зросли з 689 МВт наприкінці 2019 року до 1 ГВт в кінці 2020 року.


Вернуться назад