Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > В Україні інвентаризують ліси: уряд затвердив порядок процедури

В Україні інвентаризують ліси: уряд затвердив порядок процедури


21-04-2021, 16:04
В Україні інвентаризують ліси: уряд затвердив порядок процедури
Кабмін України затвердив порядок проведення загальної інвентаризації лісів. За словами глави уряду Дениса Шмигаль, дані збиратимуть щорічно протягом наступних 5 років. Про це у Телеграмі повідомив Денис Шмигаль.

Шмигаль вважає, що це дасть змогу отримати вичерпну інформацію про якість та кількість лісів на українській території. Таким чином, і держава, і громадськість зможуть дізнатись про їхній стан.

Останній державний облік лісів проводили ще у 2011
Це дуже важливий проєкт для стратегічного планування, для екології, для лісового господарство та для майбутнього нашої держави,
– написав Шмигаль.

Останній державний облік українських лісів, повідомив прем'єр, проводився ще десятиліття тому – у 2011 році.

У грудні уряд обмежив суцільну вирубку лісів Карпат
Зазначимо, що у грудні 2020 року уряд ухвалив рішення про обмеження суцільної вирубки лісів на схилах Карпат. Подекуди рубати дерева можна лише у лісах штучного походження.

У Кабміні наголосили: це дозволить зберегти важливі дерева, навіть якщо вони і підпадають під критерії санітарної вирубки. Також разом з ухваленням цього рішення урядовці пообіцяли застосовувати сучасні європейські підходи до збереження деяких порід дерев.
Вернуться назад