Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > У Тячівській районній лікарні встановили нове медичне обладнання

У Тячівській районній лікарні встановили нове медичне обладнання


20-04-2021, 16:42
У Тячівській районній лікарні встановили нове медичне обладнання
У Тячівській районній лікарні завершився капітальний ремонт з переплануванням 1 поверху акушерського-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, що реалізовувався у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Будівельні роботи тут завершилися, медичне обладнання змонтували. Поки відремонтоване відділення готується до відкриття, готуються також всі необхідні для введення в експлуатацію відділення та оснащення документи.

«Як і кожне з 8 приймальних відділень, залучених до програми, Тячівська ЦРЛ отримала передове медичне обладнання, закуплене також за кошти Державного бюджету. Апарат рентгенівський цифровий стаціонарний Perform-X, комп'ютерно-томографічна система Revolution EVO 64-зрізова, апарат ультразвукової діагностики, загальною вартістю майже 25 млн.грн», - зазначив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
Вернуться назад