Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > В Ужгороді відкрили персональну виставку картин художниці Світлани Федор

В Ужгороді відкрили персональну виставку картин художниці Світлани Федор


14-04-2021, 21:15
В Ужгороді відкрили персональну виставку картин художниці Світлани Федор

Персональну виставку художниці Світлана Федор відкрили в ужгородському кафе-кондитерській “Smagolino”, що на Слов'янській набережній.

Як повідомляв "Закарпатський кореспондент", творчою родзинкою інтер’єру закладу є й змінна експозиція картин. Так, нещодавно тут можна було переглянути роботи художника-дизайнера, члена Національної спілки художників України, викладача спецдисциплін у Закарпатській академії мистецтв та Коледжі мистецтв імені Адальберта Ерделі, засновника і директора Fedor design art studio Олексія Федора.

ДО ТЕМИ: Fedor design art studio: як працює перша мистецька студія в Ужгороді

"Творчі роботи безцінні, проте якщо вам дещо приглянеться, можете звернутися до художниці особисто або створити свою картину на майстер-класі у Fedor design art studio", - йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці “Smagolino”.

Відвідувачі діляться захватом, адже тут у сучасній залі та затишній атмосфері можна не тільки насолодитися прекрасним, а й смачним десертом чи вишуканою стравою із широкого розмаїття меню закладу.

Закарпатський кореспондент
Вернуться назад