Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Додаткові поліцейські патрулі стежать за безпекою на Закарпатті

Додаткові поліцейські патрулі стежать за безпекою на Закарпатті


7-04-2021, 12:21
Додаткові поліцейські патрулі стежать за безпекою на Закарпатті
Поліцейські регіону цілодобово стежать за безпекою руху на дорогах області, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області. Проте працівники поліції наголошують: створення максимально безпечних умов руху неможливе без усвідомлення власної відповідальності кожного водія

Працівники поліції Закарпаття звертають увагу громадян на один із найважливіших напрямків безпеки – безпеки дорожнього руху. Кожного тижня нехтування елементарними правилами дорожнього руху коштує закарпатцям чималих коштів на ремонт транспортних засобів, лікування травм, отриманих в ДТП, а іноді й життя рідних людей.

Поліцейські цілодобово стежать за дотриманням правил дорожнього руху на Закарпатті. Ситуацію на дорогах населених пунктів області контролюють і додаткові патрулі.

Проте працівники поліції нагадують учасникам дорожнього руху, що зробити керування справді безпечним можливо лише за дотримання всіх правил та поваги до інших, адже дорога не пробачає помилок.


Вернуться назад