Закарпатський кореспондент > Останні новини / Технології > Нові сервери компанії Facebook будуть отримувати енергію від сонячної електростанції

Нові сервери компанії Facebook будуть отримувати енергію від сонячної електростанції


5-04-2021, 08:15
Нові сервери компанії Facebook будуть отримувати енергію від сонячної електростанції
Facebook буде використовувати сонячну електростанцію для серверів.

СЕС потужністю 170 МВт у штаті Кентуккі побудують у рамках масштабної програми Green Invest, передає ecotown.

Головними споживачами «зеленої» електроенергії стануть компанії Facebook і General Motors.

Сонячна станція забезпечуватиме електроенергією центр обробки даних Facebook у Нешвіллі та підприємство General Motors, що спеціалізується на випуску автомобілів Corvette, що знаходиться у Боулінг-Грін.

Проект реалізує адміністрація долини річки Теннессі (TVA), Warren Rural Electric Cooperative Corporation і американська компанія Silicon Ranch.

Facebook профінансує встановлення на території СЕС накопичувачів енергії сумарною ємністю 120 МВт·год. Роботи зі зведення сонячної станції розраховують розпочати у 2022 році. Датою їх закінчення називають осінь 2023-го.

У 2018 році компанія Facebook підписала угоду про запуск сонячних електростанцій сумарною потужністю 377 МВт з TVA. А раніше заради соціальної мережі вже запустила сонячну ферму у штаті Джорджія Silicon Ranch.

Інший проект, пов'язаний з ВДЕ, Facebook розвиває у Сінгапурі, де її дата-центр живиться від сонячних панелей, розташованих на дахах будинків. Їх сумарна потужність близько 100 МВт. Всього компанія придбала більше 5 ГВт «зелених» потужностей.


Вернуться назад