Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > У МОЗ розповіли, скільки хворих на коронавірус витримає медсистема і чи будуть вводити локдаун

У МОЗ розповіли, скільки хворих на коронавірус витримає медсистема і чи будуть вводити локдаун


30-03-2021, 11:10
У МОЗ розповіли, скільки хворих на коронавірус витримає медсистема і чи будуть вводити локдаун
У той час, як багато областей відповідають "червоній" зоні карантину, заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що на цей час немає причин вводити локдаун на всій території України.
Про це він сказав під час програми "Свобода слова на ICTV", передають Українські Новини.

"Є 11 областей на "червоному" рівні. Наближаються нові області також до "червоного" рівня. Чи варто вводити загальнодержавний карантин? Поки що система охорони здоров'я справляється з навантаженням, і... є позитивний результат", – повідомив Ляшко.

За словами Ляшка, система охорони здоров'я не наблизиться до колапсу при щоденній кількості заражених коронавірусом у 24 тис. пацієнтів на добу.

"З цифрами 24 тис. (заражень на добу) і трохи більше ми проходимо без загальнодержавного карантину. Система охорони здоров'я зараз не така, як була в березні 2020 року. Ми говоримо, що ми не будемо вводити жорстких карантинних обмежень, поки система охорони здоров'я не буде наближатися до колапсу", – повідомив Ляшко.

Також він зазначив, що на цей час ситуація з захворюваністю поліпшується в Івано-Франківській і Закарпатській областях; при цьому кількість хворих в Житомирській області зростає, а в Чернівецькій – залишається стабільною.
Вернуться назад