Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Прокуратура Закарпаття звернулася до суду через незаконні рубки лісу зі збитками майже на 7 млн грн

Прокуратура Закарпаття звернулася до суду через незаконні рубки лісу зі збитками майже на 7 млн грн


26-03-2021, 15:31 Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Прокуратура Закарпаття звернулася до суду через незаконні рубки лісу зі збитками майже на 7 млн грн

Закарпатською обласною прокуратурою заявлено позов в інтересах держави в особі однієї із селищних рад Рахівського району до лісомисливського господарства краю про відшкодування шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної вирубки деревини.

Встановлено, що окремі посадові особи держпідприємтсва неналежно виконували свої посадові обов’язки, внаслідок чого допустили незаконні порубки дерев на ввірених їм територіях лісництва. Згідно з проведенимhttp://zak-kor.net/engine/skins/bbcodes/images/pbreak.gifи розрахунками та висновками судової інженерно-екологічної експертизи, збитки державі від таких дій посадовців склали близько 7 млн грн.
Так як вказану шкоду у добровільному порядку до місцевого бюджету селищної ради підприємство не відшкодувало, прокуратура звернулася із позовною заявою до Господарського суду Закарпатської області. Наразі у справі вже відкрито провадження.
Вернуться назад