Закарпатський кореспондент > Останні новини / Технології > Єдину атомну електростанцію в Айові, США, перетворять на сонячний парк потужністю 690 МВт

Єдину атомну електростанцію в Айові, США, перетворять на сонячний парк потужністю 690 МВт


24-03-2021, 08:10
Єдину атомну електростанцію в Айові, США, перетворять на сонячний парк потужністю 690 МВт

Нині вітрогенерація є найбільшим джерелом електроенергії в американській Айові, поставляючи понад 40% електроенергії штату. Енергетичний центр Дуейна Арнольда в східній частині Айови – атомна електростанція, яка зараз простоює – скоро перетвориться на сонячний парк потужністю 690 МВт.

Нова сонячна ферма буде генерувати навіть більше енергії, ніж виробляється атомною електростанцією потужністю 615 МВт. Сонячна електростанція буде знаходиться в районі Дуейн Арнольд в Пало, графство Лінн. Очікується, що проект залучить інвестиції в розмірі 700 мільйонів доларів, забезпечить податкові надходження в розмірі 41,6 мільйона доларів і близько 300 робочих місць на стадії будівництва.

Будівництво планується почати взимку 2022 року. Компанія NextEra Energy Resources має намір запустити сонячну електростанцію до кінця 2023 року. Атомну електростанцію в Айові вирішили закрити ще в 2019 році з екологічних міркувань. Через 60 років АЕС буде знесена, ядерні матеріали будуть перевезені в центральне сховище, яке буде побудовано на той час, будь-яке забруднення буде усунуто, а земля буде доступна для повторного використання.

Джерело
Вернуться назад