Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Синоптики розповіли, якої погоди очікувати наступного тижня

Синоптики розповіли, якої погоди очікувати наступного тижня


14-03-2021, 14:29
Синоптики розповіли, якої погоди очікувати наступного тижня
У понеділок та вівторок у західних та північних регіонах можливий мокрий сніг з дощем, вночі близько нуля, місцями незначний мороз.

15 березня (в понеділок) у західних, північних та Вінницькій областях мокрий сніг та дощ (переважно помірний); на решті території без істотних опадів. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, у східних областях до 5° морозу; вдень у західних та північних областях 3-8° тепла, на решті території 8-11°.

Вночі та вранці на дорогах місцями ожеледиця, у південній частині туман. У західних, північних та центральних областях місцями пориви вітру 15-20 м/с.

Температура вночі від 4° тепла до 1° морозу, вдень 6-10° тепла, у східних областях вночі 2-5° морозу, вдень 3-5° тепла.

У Києві 15 березня невеликий, вдень 16 березня помірний мокрий сніг та дощ (вночі 16 березня без істотних опадів). Вночі та вранці на дорогах подекуди ожеледиця.

16 березня вночі у західній частині, Вінницькій, Житомирській та Одеській областях, вдень у південних, більшості центральних, північних, Хмельницькій та Чернівецькій областях помірний мокрий сніг та дощ; на решті території без істотних опадів. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 3-8° тепла.

Вночі та вранці на дорогах, крім південної частини, подекуди ожеледиця.

17-18 березня синоптики прогнозують часом мокрий сніг, у східних та більшості південних областей переважно дощ (вдень 18 березня у західних областях невеликі опади).

Температура вночі від 2° морозу до 4° тепла, вдень 1-6 ° тепла, 17 березня у південно-східній частині до 9° тепла.

Джерело
Вернуться назад