Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатець на кордоні намагався відкупитись від самоізоляції

Закарпатець на кордоні намагався відкупитись від самоізоляції


13-03-2021, 14:33
Закарпатець на кордоні намагався відкупитись від самоізоляції
У пункті пропуску «Вилок» прикордонники Мукачівського загону, вчергове засвідчивши нульову толерантність до корупції, припинили спробу надання неправомірної вигоди. Хабарем у розмірі 500 гривень намагався підкупити прикордонників 46-річний громадянин України.

Чоловік не бажав встановлювати додаток «Вдома», а тому вдався до протизаконних дій та запропонував прикордонному наряду хабар. На таку пропозицію українець отримав категоричну відмову, натомість про виявлення ознак злочину передбаченого ч.1 статті 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» прикордонники проінформували співробітників поліції .

Загалом тільки за минулий тиждень прикордонники 5 разів відмовились від неправомірних грошових винагород на загальну суму 15 тисяч форинтів та 500 гривень. В усіх випадках подорожувальники мали намір знехтувати заходами із запобігання розповсюдженню інфекції, спричиненої COVID-19.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону
Вернуться назад