Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Степанов вніс зміни до плану вакцинації від COVID-19

Степанов вніс зміни до плану вакцинації від COVID-19


13-03-2021, 12:31
Степанов вніс зміни до плану вакцинації від COVID-19
Учасники АТО, публічні та громадські діячі можуть зробити щеплення від коронавірусної інфекції у рамках змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації!

Про це повідимили на Фейсбук-сторінці Закарпатської ОДА.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов підписав наказ про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID - 19.
Першими вакцинації підлягають усі медичні працівники, українці старші за 80 років, соцпрацівники та інші працівники соціальних сфер!

У разі відсутності можливості вакцинації визначених груп із другого етапу для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів:
- Ветеранів АТО/ООС;
- Народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;
- Видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років.
Вернуться назад