Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті прогнозують погіршення погодних умов

На Закарпатті прогнозують погіршення погодних умов


12-03-2021, 07:30
На Закарпатті прогнозують погіршення погодних умов
Протягом доби 12 березня по території Закарпатської області очікується значний мокрий сніг та сніг, вдень на низовині з переходом у дощ.

На дорогах більшої частини області ожеледиця. Вдень переважно в горах налипання мокрого снігу, на високогір’ї складні відкладення ожеледі та паморозі, подекуди ожеледь. В горах пориви вітру 15-20 м/с, на високогір’ї до 25 м/с, хуртовини. (І рівень небезпечності, жовтий).

По Закарпатській області: Хмарно, значний мокрий сніг та сніг, вдень на низовині з переходом у дощ. На дорогах більшої частини області ожеледиця. Вдень переважно в горах налипання мокрого снігу, на високогір’ї складні відкладення ожеледі та паморозі, подекуди ожеледь. Вітер південно-західний 7-12 м/с, в горах пориви 15-20, на високогір’ї до 25 м/с, хуртовини. Температура повітря вночі 2° тепла - 3° морозу, вдень 2-7° тепла, в горах місцями вночі 6-8°, вдень 1-3° морозу.
Автошляхи: Значний мокрий сніг та сніг, вдень на низовині з переходом у дощ. На дорогах більшої частини області ожеледиця. Вдень переважно в горах налипання мокрого снігу, на високогір’ї складні відкладення ожеледі та паморозі, подекуди ожеледь. Видимість в значному снігопаді 200-500 м, в дощі 1-2 км.

По м. Ужгород: Хмарно, значний мокрий сніг, вдень з переходом у дощ. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-2°, вдень 4-6° тепла.

Про це повідомляють в обласному гідрометеоцентрі.


Вернуться назад