Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Кримінального злочинця з Росії затримали у пункті пропуску «Ужгород»

Кримінального злочинця з Росії затримали у пункті пропуску «Ужгород»


11-03-2021, 14:35
Кримінального злочинця з Росії затримали у пункті пропуску «Ужгород»
Сьогодні вночі у пункті пропуску «Ужгород» прикордонний наряд Чопського загону затримав 24-річного громадянина Російської Федерації, який перебуває у розшуку за скоєння злочину.

Чоловік намагався заїхати на територію України мікроавтобусом австрійської реєстрації, інформує Державна прикордонна служба України.

Під час перевірки документів іноземця було зафіксовано спрацювання бази даних «Інтерпол». За даним фактом охоронці кордону проінформували представників Укрбюро Інтерполу та Ужгородського райвідділу Нацполіції.

На запит прикордонників, у Робочому апараті Укрбюро Інтерполу підтвердили, що затриманий розшукується австрійськими правоохоронцями з метою арешту та подальшої екстрадиції до Австрії для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення озброєного пограбування наприкінці минулого року.

По завершенні відповідних процесуальних заходів правопорушника було передано слідчо-оперативній групі Національної Поліції.
Вернуться назад