Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Ізраїль не готовий визнавати вакцинацію українців препаратом Covishield — дипломат

Ізраїль не готовий визнавати вакцинацію українців препаратом Covishield — дипломат


9-03-2021, 19:20 Загальмувалось підписання договору про взаємне визнання сертифікатів вакцинації.

Ізраїль не готовий визнавати вакцинацію українців препаратом Covishield — дипломат

Вакцинація додає екстриму у міжнародні відносини. Крім того, що світові лідери ніяк не можуть вирішити долю «ковід»-паспортів, виникають непорозуміння через процедуру щеплення від коронавірусу. Так, загальмувалось підписання договору про взаємне визнання сертифікатів вакцинації між Україною та Ізраїлем.

Як заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук в ефірі одного з телеканалів, сталося це внаслідок невизнання ізраїльським урядом вакцини, що використовується в Україні.

Він розповів, що вчора пройшло обговорення цієї ситуації. І зазначив, що Ізраїль не готовий визнавати вакцинацію препаратом AstraZeneca Covishield індійського виробництва, який застосовують в Україні.

«Ми над цим питанням працюємо спільно, і будемо приймати найближчим часом рішення. В Ізраїлі безперечно високий рівень вакцинації, сьогодні вони колють фактично тільки дві вакцини — Pfizer i Moderna. Сьогодні якраз були переговори щодо взаємного визнання так званих паспортів вакцинації. У нас із цим поки що проблеми, оскільки ті вакцини, які застосовуються українським урядом, Ізраїль поки не збирається погоджувати», — сказав Корнійчук.

Джерело
Вернуться назад