Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Як зміниться рух міського транспорту в Ужгороді під час дії "червоної" зони

Як зміниться рух міського транспорту в Ужгороді під час дії "червоної" зони


9-03-2021, 17:51
Як зміниться рух міського транспорту в Ужгороді під час дії "червоної" зони
Із 8 березня в Ужгороді, як і в усій Закарпатській області, діє «червоний» рівень епідемічної небезпеки, серед інших обмежень заборонені й регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.

Тому в Ужгороді рух міських автобусів призупинено, можливі лише спецперевезення для працівників підприємств, установ та організацій, учнів та інших організованих груп пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху протягом передбаченого договором строку.

Установа чи організація можуть укласти договір з будь-якими транспортними підприємствами, які мають ліцензію на цей вид діяльності та сплатити послуги з перевезення. Це потребує також погодження з органами Національної поліції.

В Ужгороді вже діють регулярні спеціальні перевезення медиків на замовлення міських комунальних медичних закладів. У процесі укладання й інші договори, зокрема на перевезення вчителів 1- 4 класів та вихователів дошкільних закладів (відвідування таких закладів не заборонено у «червоній» зоні). Замовниками регулярних спеціальних перевезень у цьому випадку будуть міські заклади освіти.

Принагідно надаємо номер телефону міського комунального підприємства, з яким теж можна укладати договір на спецперевезення – «Ужгородський муніципальний транспорт» – 0995107472.

Пресслужба Ужгородської міської ради
Вернуться назад