Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Зеленський назвав альтернативу новому локдауну

Зеленський назвав альтернативу новому локдауну


9-03-2021, 17:10
Зеленський назвав альтернативу новому локдауну
Президент Володимир Зеленський вважає, що відповіддю на збільшення кількості заражень корона вірусною інфекцією має бути збільшення темпів вакцинації.

"Найправильнішою відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію є вакцинація, а не локдаун. Саме це є рішенням, щоб не було більшого приросту хворих.

Ми наближаємося до середини березня і маємо надати більше можливостей людям отримати перші дози вакцини, особливо якщо вони працюють на передовій боротьби з коронавірусом".

Деталі: У повідомленні також вказується, що під час селекторної наради міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернув увагу на необхідність тіснішої співпраці з головами ОДА, а прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за попередній тиждень, якщо порівняти з позаминулим, збільшилася кількість госпіталізацій хворих на коронавірус – майже 21 тисяча проти 17 600.

В областях зі значним поширенням коронавірусної хвороби запроваджений червоний рівень. Це Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська й Житомирська області. Також майже 10 областей перебувають у помаранчевій зоні й близькі до червоного рівня.

Джерело
Вернуться назад