Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Прикордонники виявили іноземця та українця з підробленими документами

Прикордонники виявили іноземця та українця з підробленими документами


9-03-2021, 12:30
Прикордонники виявили іноземця та українця з підробленими документами
Впродовж учорашнього дня прикордонники припинили дві спроби перетину держрубежу за документами, у яких виявлено підробки.

Зокрема, у пункті пропуску «Тиса» Чопського загону правоохоронці завадили незаконному наміру 39-річного закарпатця, який виїжджав до Угорщини і пред’явив на контроль недійсний страховий поліс.

Під час перевірки документів на мікроавтобус марки «Mercedes» української реєстрації, яким чоловік перетинав кордон, правоохоронці помітили ознаки підробки сертифіката «Зелена карта». Окрім того, вказаний у бланку номер поліса не значився серед дійсних у відомчій базі даних.

Інший документ з підробками виявили на кордоні з Польщею. Під час перевірки закордонного паспорта 36-річного громадянина Таджикистану, що прямував на в’їзд в Україну через пункт пропуску «Рава-Руська», у ньому виявили дві підроблені відмітки про перетин кордону. Вони відрізнялися від установленого взірця, що й помітив прикордонний наряд.

За обома випадками проінформовано співробітників Національної поліції. У діях чоловіків вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».
Вернуться назад