Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді міська комісія з ТЕБ та НС вирішує питання роботи громадського транспорту в умовах карантину

В Ужгороді міська комісія з ТЕБ та НС вирішує питання роботи громадського транспорту в умовах карантину


7-03-2021, 14:21
В Ужгороді міська комісія з ТЕБ та НС вирішує питання роботи громадського транспорту в умовах карантину
З 8 березня в Ужгороді, як і в усій Закарпатській області, рішенням Державної комісії ТЕБ та НС встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

Міський голова Ужгорода повідомив про позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС, а у вівторок – позачергове засідання виконавчого комітету для вирішення питання роботи громадського транспорту в умовах, коли закарпаття ввійшло в "червону" зону.

Урядовими рішеннями визначено, що робота громадського транспорту у такому разі призупиняється.

Але є люди, без яких неможливе забезпечення життєдіяльності будь-якого міста. В Ужгороді це насамперед медичні працівники як міських, так і обласних закладів, а також працівники лабораторій, аптек, продуктових магазинів, заправок, комунальних підприємств, електро- та газопостачальних підприємств, підприємств зв'язку, пожежники, поліцейські та багато інших. Усім їм потрібно дістатися до своєї роботи.

Є нагальна необхідність регулярних спеціальних перевезень працівників цих підприємств, установ та організацій, а також учнів початкових класів.

Тому мер Ужгорода Богдан Андріїв дав доручення провести сьогодні позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС, а у вівторок – позачергове засідання виконавчого комітету для вирішення цього складного питання.
Вернуться назад