Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини / ukrnet > "Закарпаття в обмін на вакцину": в МЗС Словаччини вибачилися перед Україною за невдалий жарт

"Закарпаття в обмін на вакцину": в МЗС Словаччини вибачилися перед Україною за невдалий жарт


4-03-2021, 18:25 Про це повідомляє "Європейська правда".

"Закарпаття в обмін на вакцину": в МЗС Словаччини вибачилися перед Україною за невдалий жарт

Міністр закордонних справ Словаччини Іван Корчок вибачився за невдалий жарт свого прем'єр-міністра про "обіцянку Закарпаття" в обмін на російську вакцину. Про це Корчок написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні я спілкувався зі своїм українським партнером, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Я вибачився перед ним за недоречні заяви прем'єр-міністра Словацької Республіки Ігоря Матовича на адресу України", - написав Корчок у середу ввечері.

"Мені тим більше шкода, що буквально кілька днів тому ми в Києві надзвичайно добре поговорили про те, як далі розвивати наші відносини", - додав він.

Нагадаємо, під час радіоінтерв’ю на запитання журналіста, що глава словацького уряду пообіцяв росіянам за постачання вакцини, Матович відповів: "Закарпатську Україну".

Потім Матович дав зрозуміти, що пожартував, і запевнив, що не давав росіянам жодних обіцянок.

Глава МЗС Дмитро Кулеба висловив жаль, що своїми некоректними висловлюваннями словацький прем’єр псує "надзвичайно дружні та щирі відносини між Україною та Словаччиною".


Вернуться назад