Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті за вихідні поліція виявила 313 порушень карантину

На Закарпатті за вихідні поліція виявила 313 порушень карантину


1-03-2021, 11:30
На Закарпатті за вихідні поліція виявила 313 порушень карантину
Загалом за вихідні поліцейські у всіх районах Закарпаття перевірили майже 700 суб’єктів господарювання.

За останні вихідні, 27 та 28 лютого, поліцейські Закарпаття склали 313 адміністративних матеріалів за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це на 30 таких фактів більше, ніж виявлено за минулі вихідні.

Серед великої кількості порушень було виявлено і масові гуляння, які є недозволені в час пандемії. Найбільше таких було зафіксовано в Тячівському районі, де люди без дотриманням будь-яких карантинних норм, святкували весілля з великим скупченням людей. До слова, саме цей район займає друге місце за поширенням хвороби, після Ужгородського.

Переважна ж більшість всіх карантинних порушень стосувалася недотримання маскового режиму, тобто громадяни перебували в громадських будівлях без захисної маски або ж такі засоби захисту одягнені неправильно і не закривали повністю ніс та рот.

Поліцейські Закарпаття звертають увагу, що ситуація із захворюваністю залишається гострою. Правоохоронці закликають відповідально ставитися до обмежень, які існують для захисту їх та близьких їм людей, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Вернуться назад