Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Загрожує колапс медичної системи: про ситуацію з коронавірусом в Ужгороді

Загрожує колапс медичної системи: про ситуацію з коронавірусом в Ужгороді


26-02-2021, 19:35
Загрожує колапс медичної системи: про ситуацію з коронавірусом в Ужгороді
На критичній ситуації із захворюванням на коронавірус в Ужгороді наголошує міський голова Богдан Андріїв на своїй сторінці, апелюючи до відповідальності всіх ужгородців.

За минулу добу, 25 лютого, шестеро ужгородців померли від коронавірусу. Це – найбільше з початку епідемії.
Ще трохи сухої, але дуже жорсткої статистики:
– 107 ужгородцям за минулу добу підтвердили коронавірус;
– на сьогодні хворіють 2174 ужгородці;
– за весь 2020-ий – 92 летальні випадки, а за неповні 2 місяці 2021-го від COVID-19 померли вже 50 містян;
– за останні тижні майже вдвічі зросла кількість хворих із важким перебігом – тих, хто потребує госпіталізації. Зараз у лікарнях Ужгорода таких 229. Стільки госпіталізованих не було з початку пандемії;
– 5 лікарень в Ужгороді рятують хворих на COVID-19: міська клінічна, обласна клінічна, обласна інфекційна, Центр легеневих хвороб та Ужгородська районна лікарня.
– у міській клінічній лікарні на сьогоднішній ранок були зайняті 166 ліжок зі 175, які відведені для таких пацієнтів. Готуємо додатково ще 15 ліжок. В інших лікарнях ситуація із завантаженістю ліжок теж наближається до критичної. Практично немає місць у реанімаціях. Нам буквально загрожує колапс медичної системи!
Вкотре звертаюся до ужгородців: серйозно, відповідально ставтеся до карантинних вимог. Легше зменшити ризики захворіти на коронавірус, запобігти його поширенню, ніж рятувати від цієї хвороби.
Вернуться назад