Закарпатський кореспондент > Останні новини / Технології > В Україні модернізують теплопостачання та централізоване водопостачання завдяки енергосервісу

В Україні модернізують теплопостачання та централізоване водопостачання завдяки енергосервісу


25-02-2021, 12:40
В Україні модернізують теплопостачання та централізоване водопостачання завдяки енергосервісу
В Україні модернізують підприємства теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, розподілу природного газу та електричної енергії завдяки енергосервісу.

Законопроект № 4356 від 10.11.2020 щодо стимулювання розвитку енергосервісу підтримав Комітетом Верховної Ради України з цифрової трансформації.

Документ також передбачає відновлення ЕСКО-закупівель для підвищення енергоефективності бюджетних установ, удосконалення процедур закупівель; посилення захисту інтересів замовників та ЕСКО-компаній та зменшення фінансових бар’єрів для розвитку механізму енергосервісу; стимулювання впровадження комплексних заходів з енергоефективності.

Впровадження ЕСКО-проектів на згаданих об’єктах сприятиме зменшенню використання паливно-енергетичних ресурсів та комунальних послуг і, як наслідок, економії державного та місцевих бюджетів на їх оплату.

Джерело
Вернуться назад