Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Закарпатські лікарі виявили у пацієнтів нехарактерні симптоми коронавірусу

Закарпатські лікарі виявили у пацієнтів нехарактерні симптоми коронавірусу


24-02-2021, 14:18 Про це повідомив Анатолій Пшеничний, директор Департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

Закарпатські лікарі виявили у пацієнтів нехарактерні симптоми коронавірусу

На Закарпатті медики, які працюють з хворими на коронавірус, заявляють про те, що перебіг хвороби змінився. Називають нові симптоми, які раніше не спостерігалися в ковідних пацієнтів.

“Медики, котрі працюють з ковідними хворими, говорять про мутацію вірусу, зокрема, називають нехарактерні симптоми — це блювота, діарея та глухота. Якщо раніше, ще півроку тому, йшлося про втрату нюху та смаку, то зараз COVID-19 проявляється по-іншому. Якщо раніше в одиниць фіксувалися такі прояви, як блювота, діарея - зараз це стало відбуватися частіше. Також медики говорять про порушення слуху, таку приглухуватість. Тобто, симптоми інші, не класичні, як ми бачили пі вроку тому,” - сказав він.

Крім цього, заявив Пшеничний, зі слів медиків, пройшла не тільки мутація вірусу, а й адаптація до лікування.

“ COVID-19 зараз не настільки чутливий до тих методів лікування, якими ми користувалися ще пару місяців назад. Тому так багато важких пацієнтів у лікарнях. Також медики відзначають іншу швидкоплинність процесу хвороби, викликаною мутованим коронавірусом”, - сказав Пшеничний.

Він зазначив, що коли раніше у групу ризику відносили людей 60+, то зараз статистика коронавірусу омолодилася. В групу ризику тепер відносять людей з категорії після 55 років.

Укрінформ
Вернуться назад