Закарпатський кореспондент > Останні новини / Технології > В Україні побудують швидкісні електрозарядні станції на основних автошляхах

В Україні побудують швидкісні електрозарядні станції на основних автошляхах


24-02-2021, 08:10
В Україні побудують швидкісні електрозарядні станції на основних автошляхах
В Україні побудують мережу швидкісних електрозарядних станцій на основних автошляхах зі столиці до Львова, Одеси та Дніпра.

Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій у ході Всеукраїнського форуму "Україна 30. Інфраструктура" 23 лютого.

"Запускаємо спеціальну державну програму підтримки, яка дозволить побудувати швидкісні електрозарядні станції на найбільш популярних маршрутах: Київ-Львів, Київ-Одеса і Київ-Дніпро, - повідомив він. – Таким чином стимулюватимемо розвиток електромобільності в Україні".

Наразі в Україні працює 11 операторів зарядних станцій, три з яких мають власне виробництво станцій змінного і постійного струму.

У Мінінфраструктури вважають, що оскільки попит на електротранспорт в Україні постійно зростає, важливо збільшити кількість "швидкісних" зарядних станцій постійного струму.

«Локалізація виробництва електрокарів в Україні дозволить створити нові робочі місця і збільшити частку автовиробництва у ВВП держави, - підкреслюють у відомстві. - Розвинена мережа зарядної інфраструктури дозволить власникам електрокарів комфортно пересуватися не тільки у межах населених пунктів, а й у міжміському сполученні».

Наразі Мінінфраструктури спільно з Європейським інвестиційним банком оновлює близько 1000 одиниць громадського транспорту у 29 містах, а також готує пілотний проект з установки швидкісних електрозарядок на головних магістралях країни та локалізує виробництво електрокарів в Україні, зауважив Владислав Криклій.

Джерело
Вернуться назад