Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Затриманому на хабарі митнику МП "Солотвино" та його спільникам повідомлено про підозру

Затриманому на хабарі митнику МП "Солотвино" та його спільникам повідомлено про підозру


23-02-2021, 19:12 У вказаному провадженні триває слідство, - повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Затриманому на хабарі митнику МП "Солотвино" та його спільникам повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури головному державному інспектору МП «Солотвино» повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України). В аналогічному злочині підозрюють і двох пособників службовця (ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст.368 КК України).

За даними слідства, посадовець налагодив схему із одержання неправомірної вигоди за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації. Задля прикриття своєї протиправної діяльності залучив двох пособників, через яких і отримував кошти. Співучасники знаходили осіб, які надавали консультаційні послуги із тимчасового ввезення автомобілів в Україну, та пропонували їм за хабар уникнути створення службовцем штучних перешкод при митному оформленні автівок.

Правоохоронці задокументували кілька фактів одержання неправомірної вигоди, загальна сума якої склала майже 3700 євро. Заходи із викриття протиправної діяльності проведені спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, та за оперативного супроводу УСБУ в Закарпатській області.

У вказаному провадженні триває слідство, вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Затриманому на хабарі митнику МП "Солотвино" та його спільникам повідомлено про підозру

Вернуться назад