Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини / ukrnet > Брендовий одяг та дорогі годинники: митники Закарпаття затримали на кордоні велику партію товарів (ВІДЕО)

Брендовий одяг та дорогі годинники: митники Закарпаття затримали на кордоні велику партію товарів (ВІДЕО)


20-02-2021, 18:10 Про це йдеться у сюжеті М-Студіо.

Брендовий одяг та дорогі годинники: митники Закарпаття затримали на кордоні велику партію товарів (ВІДЕО)

Від брендового одягу до дорогих годинників. Вже не вперше митники Закарпаття затримують великі партії товару, який українці везуть під виглядом особистих речей.Так нещодавно, житель м.Чернівці, повертаючись з Мілану додому через українсько-угорський кордон у декларації вказав про наявність товару: жіночого взуття та одягу італійського виробництва. Однак під час детальної перевірки інспектори виявили ще 10 картонних коробок із товаром, не вказаним у митній декларації.

Також днями 59-річний житель Чопа повертаючись з Будапешта віз з собою валізу на декілька тисяч євро: престижний швейцарський годинник та брендові дамські сумочки. Виявлені бренди чопський підприємець не визнав своєю власністю. Сказав, що валізу дав йому знайомий у Будапешті для перевезення в Україну родичам.Митники вкотре нагадують, кожна річ, ціна якої перевищує 500 євро має бути задекларована та оподаткована.


Вернуться назад