Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > До 30-ої річниці Незалежності України в обласному центрі Закарпаття встановлять флагшток

До 30-ої річниці Незалежності України в обласному центрі Закарпаття встановлять флагшток


15-02-2021, 17:23
До 30-ої річниці Незалежності України в обласному центрі Закарпаття встановлять флагшток
Першу робочу нараду щодо встановлення в Ужгороді флагштоку до 30-ї річниці незалежності України провів сьогодні заступник міського голови Іван Шимон.

У нараді взяли участь представники управління капітального будівництва, департаменту міського господарства, департаменту фінансів та бюджетної політики, головний архітектор міста.

Зазначалося, що до Ужгородської міської ради надійшло звернення від Закарпатської обласної державної адміністрації про встановлення – на умовах співфінансування з обласного та міського бюджетів – флагштоку висотою 30 метрів на перехресті вул. Льва Толстого – проспекту Свободи – площі Богдана Хмельницького.

Іван Шимон дав доручення управлінням капітального будівництва і містобудування та архітектури спільно з проєктною організацією розробити проєктно-кошторисну документацію.

Головним розпорядником коштів буде управління капітального будівництва Ужгородської міської ради. Питання фінансування вказаних робіт мають ще розглянути депутати на засіданні «бюджетної» комісії.
Вернуться назад