Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Школи та садочки Іршавської громади зачинили на карантин

Школи та садочки Іршавської громади зачинили на карантин


13-02-2021, 18:11 Про це повідомляє пресслужба Іршавської міськради.

Школи та садочки Іршавської громади зачинили на карантин

Відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іршавської міської ради.

Як повідомляє пресслужба Іршавської міськради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 було прийнято рішення ввести з 12.02.2021 р. до 21.02.2021 карантин в закладах позашкільної, дошкільної та шкільної освіти, культури та спорту.

Також міська комісія з ТЕБ НС доручила керівникам установ та організацій освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, старостам населених пунктів, керівникам комунальних підприємства забезпечити, у відповідності до вимог законодавства, жорсткий контроль за дотриманням протиепідемічних і карантинних заходів на території ТГ, особливо щодо перебування в громадських будинках і спорудах, без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Іршавському відділенню поліції рекомендували при проведенні патрулювання населених пунктів звертати особливу увагу по дотриманню карантинних вимог на місцевих ринках, в закладах торгівлі, інших громадських місцях.

Джерело
Вернуться назад