Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Через негоду в Україні затримали потяг "Київ-Рахів"

Через негоду в Україні затримали потяг "Київ-Рахів"


13-02-2021, 17:06 Через ускладнення погодних умов в Україні другу добу поспіль затримуються потяги. В «Укрзалізниці» обіцяють за потреби організовувати для пасажирів зручні пересадки. Про це компанія повідомляє на своєму сайті.

Через негоду в Україні затримали потяг "Київ-Рахів"

Там вказано, що вночі через негоду із запізненням прийшов потяг №731 Київ–Запоріжжя, який затримався на дві години. Для 35 пасажирів, які прямували до аеропорту «Бориспіль», запустили додатковий експрес. Також на кілька хвилин затримали потяг Київ–Рахів, щоб на пересадку встигли 5 пасажирів.

Вранці з запізненням майже на півтори години прибув потяг №8 Чернівці–Київ. Також з затримкою прямує поїзд №102 Херсон–Київ через дефект колеса. Пасажирів плацкартного вагона, який підлягає заміні, пересадять у купейні вагони.

«Інші поїзди «Укрзалізниці» прямують за розкладом попри складні погодні умови. За потреби для всіх пасажирів будуть оперативно організовані зручні пересадки та створені комфортні умови очікування на рейси, які слідуватимуть не за графіком», — наголошують у компанії.

Вчора, 12 лютого, через складні погодні умови зранку із запізненням виїхали поїзди №14 Солотвино–Київ та №142 Львів–Бахмут, які затримувалися на 6 і 5 годин відповідно.

В «Укрзалізниці» розповідали, що компанії безплатно розмістили 119 пасажирів, які чекали на поїзд №142 на Центральному вокзалі в Києві, в залі очікування підвищеного комфорту до прибуття потяга.

Джерело
Вернуться назад