Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > Закарпатські рятувальники попереджають про погіршення погодних умов

Закарпатські рятувальники попереджають про погіршення погодних умов


10-02-2021, 20:23
Закарпатські рятувальники попереджають про погіршення погодних умов
На завтра на Закарпатті прогнозують опади, мороз та на дорогах ожеледицю.

За інформацією Закарпатського центру з гідрометеорології, у зв'язку з виходом циклону з заходу та вторгненням арктичної повітряної маси очікується ускладнення погодних умов. Вночі та в першій половині дня 11 лютого передбачаються значні, в горах сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу з переходом в сніг. Місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини. Пориви північного вітру 15-20, подекуди до 25 м/с. Приріст снігу в горах до 10-15 см. На дорогах ожеледиця.

12 лютого значне зниження температури: вночі до 8-12°, вдень до 5-10° морозу, на високогір'ї протягом доби до 18-21° морозу. Такі погодні умови можуть призвести до: перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів; порушення, а на окремих ділянках гірських доріг - припинення руху автотранспорту. Впливати на роботу комунальної сфери та соціальної інфраструктури (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
Вернуться назад